Nagradne igre
objavljeno prije 14 godina i 10 mjeseci

Na Woodpidgeon u Teatar&TD IDU

prize image

Metro portal vodi vas na koncert Woodpidgeona u Teatar&TD u ponedjeljak, 7. ožujka u 21 sat. Dijelimo 2x2 ulaznice,

Dobitnike ćemo objaviti u ponedjeljak, 7. ožujka u 14 sati.

Dobitnici su Saša Stefanović i Izet Ždralović.

Kanadski glazbeni kolektiv Woodpigeon osnovao je Mark Hamilton 2005. godine u Škotskoj. Započeli su kao lokalni bend koji je nastupao samo po ulicama Edinburgha pod imenom "Woodpigeon Divided By Antelope Equals Squirrel", no stvari se mijenjaju nakon Hamiltonovog povratka u Kanadu. Novi početak donio je i novo, kraće ime i nove članove benda, a 2006. godine i prvi album "Songbook".

Odmah nakon izdavanja prvog albuma i popularnost im počinje rasti, redaju se i nastupi s Broken Social Scene, Iron and Wine, Grizzly Bear, Calexico i drugima, a 2008. godine dolazi i prva uspješna europska turneja. Do sada su izdali još 3 albuma, a zvuk benda se između ostalih uspoređuje sa glazbenicima kao što su Sufjan Stevens, Grizzly Bear, Camera Obscura, Simon & Garfunkel, Belle & Sebastian i drugi. Danas Woodpigeon čini 8 stalnih članova i mnogi gostujući prijatelji i glazbenici, ali na prvom zagrebačkom nastupu predstavit će nam ih samostalno osnivač, gitarist i vokal Mark Hamilton.

WOODPIGEON (Kanada) - www.myspace.com/woodpigeon

Ulaznice po pretprodajnoj cijeni od 35kn možete kupiti u Dirty Old Shop-u i na blagajni Teatra &TD. Na ulazu će koštati 45kn.

Nagradno pitanje

Woodpidgeon dolaze iz ...?

Dragi čitatelju/čitateljice - samo registrirani čitatelji mogu sudjelovati!

Molimo prijavite se ili registrirajte na portalu s ispravnim podacima o adresi i e-mailu, kako bismo u slučaju da ste dobitnik/ca, Vaš poklon ili obavijest o mjestu preuzimanja poklona mogli poslati na pravu adresu. Zahvaljujemo!

skrolaj na vrh