« Skijanje
objavljeno prije 14 godina i 5 mjeseci
ŽENSKI SLALOM MARIBOR

Zettel uhvatila Zlatnu lisicu, Fleiss loša na 24. mjestu

Ana Jelušić s velikim zaostatkom od 4.19 sekundi ostala izvan kruga 30 najboljih

slalom maribor

Hrvatska skijašica Nika Fleiss zauzela je 24. mjesto u slalomu Svjetskog kupa u Mariboru (Zlatna lisica), na kojem je pobijedila Austrijanka Kathrin Zettel ispred Slovenke Tine Maze (+0.71) i Nijemice Maria Riesch (+1.16).

Fleiss je nakon prve vožnje bila 21., a nakraju je za pobjednicom zaostala 3.43 sekundi. Ana Jelušić s velikim zaostatkom od 4.19 sekundi ostala izvan kruga 30 najboljih na 36. mjestu u prvoj vožnji, a treća hrvatska predstavnica Matea Ferk nije završila prvu vožnju u kojoj su nastupile čak 92 skijašice.

Vodeća nakon prve vožnje Austrijanka Marlies Schild odustala je na sredini staze kada je imala veliku prednost i šansu za pobjedu. (hina/metro-portal)