Kako dobro provesti vikend...
... je uvijek pitanje na koje rijetki imaju odgovor... no, ima i takvih ;)
Lool ;) (Arhiva)
Razgovaraju dva prijatelja u subotu ujutro:
- E, koji su ti planovi za vikend?
- Pa, mislio sam otići do Pariza, malo prošetati uz Seine, večerati u nekom finom restoranu pokraj Eiffelovog tornja...
- Vau, ozbiljno?!
- Ma ne, to sam samo mislio. Inače ću ležati na kauču i gledati u strop.
27.06.2026. 06:54:00
Novi komentar