objavljeno prije 12 godina i 7 mjeseci
TEŽE NEGO SE OČEKIVALO

U derbiju kola Dinamo bolji od Rijeke

Treneru Modrih Kruni Jurčiću ovom pobjedom privremeno može pasti kamen sa srca, ali njegova je pozicija daleko od sigurne

Dinamo

,

prva HNL

,

Krunoslav Jurčić

Unatoč tomu što rezultat od 2:0 možda sugerira drukčije, Dinamo se nipošto nije poigrao s Rijekom, budući da se momčad s Kantride pokazala kao vrlo žilav i nezgodan protivnik hrvatskom prvaku.

Derbi 12. kola na Maksimiru bio je potpuno neizvjesan sve do 57. minute, kad je Krstanović, koji je zamijenio Bećiraja svega tri minute prije toga, odlično glavnom poslužio Rukavinu koji je napokon pokazao zašto je doveden za napadača i zabio za 1:0.

Konačni je rezultat postavio sam Krstanović na asistenciju Vrsaljka, čime su Modri opet otišli na relativno ugodnih 4 razlike ispred prvog pratitelja Hajduka.

Treneru Modrih Kruni Jurčiću ovom pobjedom privremeno može pasti kamen sa srca, ali njegova je pozicija daleko od sigurne, budući da se u maksimirskim kuloarima već neko vrijeme šuška kako je vodstvo Dinama nezadovoljno rezultatima koje njegova momčad postiže u zadnje vrijeme.