objavljeno prije 12 godina i 10 mjeseci
NEMA PRODAJE

Ovacije Luki Modriću za vrijeme utakmice protiv Athletic Bilbaoa

Iako je ovoga ljeta opetovano tražio od čelnika kluba transfer u Chelsea, Modrića su navijači Tottenhama dočekali ovacijama prilikom ulaska u igru umjesto Pienaara

Luka Modrić

,

Tottenham

,

Athletic Bilbao

U posljednoj utakmici u sklopu priprema za novu sezonu londonski je Tottenham na svom stadionu pobijedio španjolski Athletic iz Bilbaoa 2:1, a za britansku su momčad igrala sva tri naša reprezentativca, prenosi Hina.

Niko Kranjčar odigrao je čitavu utakmicu, Vedran Ćorluka je odigrao prvo poluvrijeme, dok je Luka Modrić u igru ušao u 24. minuti.

Iako je ovoga ljeta opetovano tražio od čelnika kluba transfer u Chelsea, Modrića su navijači Tottenhama dočekali ovacijama prilikom ulaska u igru umjesto Pienaara, a manager Tottenhama Harry Redknapp je po završetku dvoboja još jednom izjavio kako Modrić nije na prodaju, te pohvalio našeg reprezentativca zbog profesionalnog obavljanja svih zadataka.

Inače, Athletic je poveo golom San Josea (25), a rezultat su preokrenuli Crouch (50) i Defoe (53).

Tottenham će novu sezonu u Preimier ligi otvoriti sljedeće subote domaćom utakmicom protiv Evertona.