objavljeno prije 13 godina i 4 mjeseca
GOLIJADA

Nikica Jelavić briljirao - čak tri zgoditka za Rangerse

Hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić postigao je tri zgoditka u pobjedi Rangersa nad Motherwellom od 6:0

nogomet

,

Glasgow Rangers

,

Nikica Jelavić

Jelavić je postigao drugi i treći zgoditak u prvom dijelu razmaku od samo dvije minute, a potom u drugom dijelu i po reći puta za 5:0. Ragersi su drugi s dva boda manje i utakmicom manje od vodećeg Celtica.

Seriju domaćina već u četvrtoj minuti otvorio je Steven Naismith na dodavanje Vladimira Weissa, a onda je na scenu stupio bivši napadač Hajduka. Jelavić je u razmaku od samo tri minute (34. do 37.) postigao drugi i treći zgoditak za Glasgow Rangers, oba iz neposredne blizine nakon izvrsnih asistencija suigrača.

U 76. minuti je Shaun Hutchinson iz Motherwella pogodio vlastitu mrežu prije nego što je hrvatski napadač tri minute kasnije postigao svoj treći gol. Golijadu Rangersa zaključio je David Healy.