Najavljena CRO Commerce 2025 konferencija!
Program je već 90% definiran te će biti objavljen čim prikupimo sve informacije od naših predavača

Kao i prošle godine, očekuje vas puno zanimljivih izlaganja na 3 pozornice, networking u EXPO zoni, te party poslije konfe.
Naravno da će većina predavanja biti fokusirana na primjenu AI tehnologija u eCommerceu i marketingu, no kao i svake godine, pričat ćemo o novostima iz sektora logistike, paymenta, računovodstva i prava.
Program je već 90% definiran te će biti objavljen čim prikupimo sve informacije od naših predavača, a early bird ulaznice se mogu nabaviti do 1.9.2025.: https://conference.ecommerce.hr/
P.S. Hvala svim našim partnerima koji nas podržavaju već godinama (Monri, Lesnina, VIVnetworks, Boxnow, Pickpack, Marker, Seyfor, Plus hosting, Hero Factory, Selectbox...), a posebno velika zahvala ide našem novom glavnom partneru - agenciji Shipshape!
Novi komentar