objavljeno prije 14 godina i 8 mjeseci
EBEL liga

Medveščak izgubio od Graza

Medvjedi su na svom terenu doživjeli 12. poraz ove sezone, a sljedeći je suparnik mađarski Alba Volan

Fotografija vijesti (Damir Krajač/Cropix)

Ledena dvorana

U Ledenoj dvorani Doma sportova zagrebački Medveščak izgubio je večeras od drugoplasirane momčai EBEL lige Graz 99ersa. 12. je to poraz Medvjeda ove sezone u EBEL ligi, a konačan rezultat bio je 3:2 za Graz.

Austrijanci su bolje otvorili utakmicu, imali su znatno više udaraca prema golu u prvoj trećini, ali momčadi su na prvi odmor otišle s rezultatom 0-0. U nastavku je Graz ipak poveo, strijelac je u 29. minuti s igračem više bio Florian Iberer. Na 2-0 je povisio Greg Day.

Medveščak se probudio u posljednjem dijelu igre. Aaron Fox je smanjio na 2-1 u 49. minuti, no svojim drugim pogotkom Iberer vraća Grazu dva pogotka prednosti. Minutu i pol prije kraja Mike Ouellette je bio strijelac za 3:2.

Nakon tri domaća ogleda, Medveščak u 21. kolu, 13. studenog, gostuje u Mađarskoj kod Albe Volan.