objavljeno prije 13 godina i 3 mjeseca
GOLIJADA BAYERNA

Mandžukić zabio prvi gol za Wolfsburg

Bayern je s 6:0 svladao HSV, a lider Borussia Dortmund izgubila na gostovanju kod Hoffenheima

Mandžukić
Mandžukić (Drago Sopta/Cropix)

Bundesliga

,

Mario Mandžukić

Mario Mandžukić zabio je svoj prvi gol u Bundesligi u 21. nastupu za Wolfsburg, prenosi Hina.

Mandžukić je svoj prvijenac u Bundesligi postigao u 23. minuti, no njegov pogodak ipak nije donio bodove Wolfsburgu koji je izgubio kod kuće od Nuernberga (1:2). Gosti su oba pogotka postigli u nadoknadi, prvi u drugoj minuti nadoknade prvoga poluvremena, a pobjedonosni u trećoj minuti nakon 90.

Bayern je s čak 6:0 porazio na svom stadionu HSV s tri zgoditka Arjena Robbena, a Danijel Pranjić kod domaćina i Mladen Petrić kod gostiju su odigrali cijelu utakmicu.

Lider Borussia je izgubila na gostovanju kod Hoffenheima s 1:0 pogotkom Ibiševića, a za domaćine je cijelu utakmicu odigrao mladi reprezentativac Boris Vukčević. Kaiserslautern je kod kuće pogotkom Hoffera u 93. minuti porazio Freiburg (2:1), a kod domaćina je Ivo Iličević odigrao svih 90 minuta.

Bayern 6 Robben (40, 47, 55), Ribéry (64), T Müller (79), Westermann (85-ag)