POGLEDAJTE VIDEO - Hrvatski reprezentativci zabili su jedine golove svoje momčadi u susretu protiv Boltona

,

Niko Kranjčar

,

tottenham bolton

U osmom kolu Premiershipa Tottenham je na gostovanju kod Boltona tražio svoju ukupno šestu pobjedu.

Utakmica je rano krenula u krivom smjeru za Spurse kada je Gardner već u 4. minuti pogodio mrežu i doveo domaćine do vodstva.

Svoj prvi gol za Tottenham u 33. minuti postigao je Niko Kranjčar, koji je natrčao na spuštenu loptu Croucha i prekrasnim volejom postavio rezultat na 1:1.

Bolton je u drugom poluvremenu ponovno poveo golom Daviesa, ali se samo nekoliko minuta kasnije još jedan hrvatski reprezentativac upisao u strijelce.

Kranjčar je izveo korner, a Vedran Ćorluka skočio i glavom iz blizine svladao golmana suparničke momčadi.

Utakmica je završila 2:2, a Ivan Klasnić je u igru za Bolton ušao tek pred kraj susreta.