objavljeno prije 14 godina i 8 mjeseci
Junak utakmice

Klasnićev pobjedonosni zgoditak za Bolton

Hrvatski reprezentativac Ivan Klasnić postigao je pobjednički gol za Boltonm koji je s 3:2 kod kuće pobjedio Everton

Ivan Klasnić

,

Bolton

,

pobjednički gol

Ivan Klasnić konačno je odigrao jednu izvrsnu utakmicu u dresu Boltona i na kraju je odlučio svojim pogotkom. Njegov je klub u 10. kolu Premiershipa kod kuće vodio protiv Evertona golovima Leeja i Cahilla s 2-0, no gosti su se vratili zahvaljujući Sahi i Fellianiju te se u završnicu dvoboja ušlo s izjednačenim rezultatom.

Ivan Klasnić je u igru ušao u 65. minuti umjesto Ricarda Gardnera, a četiri minute prije kraja pretvorio se u junaka utakmice.

Nakon asistencije Kevina Daviesa hrvatski je napadač s vrha šesnaesterca pogodio donji lijevi kut vratara Tima Howarda.

Boltonu je ovo treća pobjeda ove sezone u Premier ligi uz jednu odigranu utakmicu manje. Potpuno identičan učinak od tri pobjede, dva remija i četiri poraza ima i Everton. (Hina/Metro-portal)