objavljeno prije 14 godina i 3 mjeseca
ATP MIAMI

Karlović izgubio od Ferrera u 3. kolu

U prvom setu niti jedan igrač nije uspio izboriti niti priliku za oduzimanje servisa suparniku, pa je o pobjedniku odlučivao "tie-break"

ATP Miami

Hrvatski tenisač Ivo Karlović nije se uspio plasirati u 4. kolo velikog ATP turnira u Miamiju, bolji od njega je u susretu 3. kola bio Španjolac David Ferrer sa 7-6 (5), 6-3 za sat i 26 minuta igre.

Bio je to drugi susret Karlovića i Ferrera i druga pobjeda španjolskog igrača. U prvom setu niti jedan igrač nije uspio izboriti niti priliku za oduzimanje servisa suparniku, pa je o pobjedniku odlučivao "tie-break". A u njemu je Ferreru bio dovoljan jedan poen osvojen na Karlovićev servis za osvajanje te dionice igre.

Jedini "break" u meču Ferrer je ostvario odmah na početku drugoga seta, te potom sigurno čuvao tu prednost. Karlović tijekom čitavog susreta nije osigurao niti jednu "break-loptu". (hina/metro-portal)