objavljeno prije 12 godina i 5 mjeseci
UOČI TRANSFERA

Jelavić briljirao u pobjedi Rangersa

Bivši napadač Hajduka je doveo Rangers u vodstvo u 24. minuti, a u 81. minuti svojim drugim golom donosi pobjedu gostima

Hrvatska nogometna reprezentacija

Hrvatski reprezentativac Nikica Jelavić postigao je oba gola za Rangerse u pobjedi protiv St. Johnstonea 2:1, u 23. kolu škotskog prvenstva, javlja Hina.

Bivši napadač Hajduka je doveo Rangers u vodstvo u 24. minuti, izjednačio je Carlos Bocanegra autogolom u 68. minuti, a potom je Jelavić u 81. minuti svojim drugim golom donio pobjedu gostima. Jelavić je sa dva nova gola došao do brojke od 15 golova i vodeći je strijelac prvenstva.

Pobjedu je upisao i Celtic na svom travnjaku protiv Dundee Uniteda 2:1. Strijelci za Celtic bili su Gary Hooper (12) i Victor Wanyama (17), a za goste John Rankin (50).

Na ljestvici vodi Celtic sa 56 bodova, Rangers ima 54, a Heart 35 bodova.