Ljubičić je s Austrijancem Jürgenom Melzerom poražen od strane Christophera Kasa i Dicka Normana

,

Christopher Kas

,

Dick Norman

Nakon što je poražen od Francuza Juliena Benneteaua u 1. kolu ATP turnira u Rotterdamu, Ivan Ljubičić poražen je i na startu turnira parova koji se igra na tvrdoj podlozi u nizozemskom gradu.

U paru s Austrijancem Jürgenom Melzerom Ljubičić je meč prvoga kola igrao protiv Christophera Kasa i Dicka Normana. Njemačko-blegijska kombinacija slavila je u dva seta, a bilo je 6-1, 7-6(2).

Mnogo su više naš i austrijski predstavnik pokazali u drugome setu nakon što je prvi lakoćom otišao na stranu suparnika. Ipak, u tie-breaku su Kas i Norman ostavili Ljubičića bez ijedne pobjede u utorak.

Podsjetimo, samo tri sata ranije Ljubičić je igrao meč protiv 38. tenisača svijeta i nakon sat i 40 minuta igre upisao poraz 6-3, 6-3. Bio je to drugi Ljubičićev poraz u šestom ogledu protiv Benneteaua. (Totalsport)