I Talijani dobili svoju Susan Boyle
Carmen Masola izvedbom arije iz opere Norma postala je glavna favoritkinja talijanskog Supertalenta

Megapopularan format, koji u Hrvatskoj nosi naziv Supertalent, gotovo iz tjedna u tjedan iznjedri po jednu neobičnu životnu i glazbeni priču.
Nakon "prave" Susan Boyle iz Velike Britanije, koja danas obara rekorde po top ljestvicama, pojavljuju se slične sudbine na prvi pogled neuglednih žena s velikim pjevačkim talentom.
Najnovija Susan Boyle dolazi iz Italije, ima 38 godina, zove se Carmen Masola, nezaposlena je, pretila, neudana i, što je najvažnije, ima odličan glas i smisao za glazbu. U emisiji "Italia's got talent" potpuno je zasjenila svoje su-natjecateljice izvedbom arije "Casa Diva" iz opere Norma.
Iako se već godinama bavi glazbom i mukotrpno skuplja novce za satove pjevanja, tek je sad upoznala Talijane sa svojim sposobnostima. Članove žirija je rasplakala, a od publike izmamila gromoglasni pljesak.
Novi komentar