,

Euro 2012.

,

Hrvatska nogometna reprezentacija

U zadnjoj pripremnoj utakmici pred Europsko prvenstvo u Ukrajini i Poljskoj, reprezentacije Hrvatske i Norveške remizirale su pred 9 tisuća gledatelja u Oslu 1:1, a igra koju su prikazali zasigurno neće pretjerano zadovoljiti izbornike obiju momčadi.

Pogodak za Vatrene postigao je Eduardo u 79. minuti, ali su spretni Norvežani uspjeli izjednačiti u sudačkoj nadoknadi pogotkom Elyounoussija.

Vrijedi napomenuti kako u hrvatskoj momčadi nisu igrali bolesni Luka Modrić i lakše ozlijeđeni Vedran Ćorluka, a u 71. minuti se nesretno ozlijedio i Ivica Olić.

Naša se reprezentacija danas vraća u Zagrebu, odakle u utorak putuje u svoju poljsku bazu Warku.