Hajduk nakon Kranjčevićeve ostao na petom mjestu

,

NK Zagreb

,

1. HNL

U susretu 23. kola Prve HNL Zagreb i Hajduk su pred 5.000 gledatelja na stadionu u Kranjčevićevoj odigrali bez pobjednika, 1:1 (0:0).

Gosti su poveli golom Strinića u 52. minuti, a rezultat je izjednačio Ljubojević šest minuta prije kraja utakmice.

U drugom današnjem susretu Inter je u Zaprešiću pobijedio Međimurje 2:1. Golove za prvu proljetnu pobjedu Intera postigli su Palić (2) i Babić (76), dok je strijelac za goste bio Amauri (6).

Ostale utakmice 23. kola na rasporedu su u subotu, a sastaju se Cibalia - Istra 1961, Varteks - Šibenik, Lokomotiva - Karlovac, Slaven Belupo - Croatia Sesvete, Zadra - Osijek, te Rijeka - Dinamo.

Bod u Kranjčevićevoj ulici nije donio Hajduku pomak na ljestvici, i dalje se nalazi na petom mjestu sa 39 bodova. Zagreb je na 15. mjestu sa 20 bodova. Inter je preskočio Međimurje i sada je na 11. mjestu sa 24 boda, a Međimurje ima dva boda manje. Na vrhu je i dalje Dinamo sa 52 boda. (hina/metro-portal)