« Rukomet
objavljeno prije 13 godina i 3 mjeseca
LIGA PRVAKA

CO Zagreb izgubio od Loewena tri razlike

Njemački Rhein Neckar Loewen pobijedio je Zagreb u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka

Rhein Neckar Loewen

Rukometaši CO Zagreba u zagrebačkoj Areni poraženi su od njemačkog Rhein Neckar Loewena 28-31 (12-15) u prvoj utakmici osmine finala Lige prvaka, prenosi Hina.

Rukometaši Zagreba su većinu utakmice bili u zaostatku, na poluvremenu minus tri gola, a početkom drugog dijela zaostatak je bio i četiri gola (16-20). No, u 45. minuti "zagrebaši" su uspjeli poravnati na 21-21, a potom se igra odvijala gol za gol do rezultata 25-25, da bi njemačka momčad uoči posljednjih deset minuta otišla na dva gola prednosti. Nakon toga više nije bilo snage za preokret kod rukometaša Zagreba, koji su uspijevali doći na najmanje gol zaostatka.

Kod Zagreba Štrlek, Kopljar i Gal zabili su po 5 golova, dok je najefikasniji kod gostiju bio Gensheimer s 10 pogodaka. Uzvrat je u četvrtak, 31. ožujka.