objavljeno prije 12 godina i 2 mjeseca
PA SE TI VUCI IZ SVLAČIONICE

City kažnjen s 30.000 eura zbog kašnjenja

Manchester City dobio je od UEFA-e kaznu zbog kašnjenja momčadi na drugo poluvrijeme u gostovanju kod Sportinga

novčana kazna

UEFA je kaznila engleskog prvoligaša Manchester City s 30.000 eura jer je momčad kasnila na drugo poluvrijeme u gostovanju kod Sportinga u Lisabonu, tako da se utakmica nastavila sa zakašnjenjem, javlja Hina.

Utakmica šesnaestine finala Europske lige u Lisabonu završila je pobjedom Portugalaca 1:0, a uzvrat u Manchesteru rezultatom 3:2, pa su se zbog većeg broja golova zabijenih u gostima u daljnje natjecanje plasirali igrači Sportinga.

U Cityju su razočarani kaznom i ističu kako su dobili veću kaznu od Porta, koji je zbog rasističkog vrijeđanja nogometaša Manchestera

Maria Balotellija i Yajoa Tourea na utakmici odigranoj za vrijeme natjecanja po skupinama u Europskoj ligi, mora platiti Cityju 20.000 eura.