objavljeno prije 14 godina i 3 mjeseca
PREMIERSHIP:

Arsenal i Chelsea očekivano do pobjeda

Chelsea je kod kuće svladao West Ham s 4:1, Bolton je s 4:0 "pregazio" na svom stadionu Wigan

Nicklas Bendtner (Arsenal) slavi pobjednički gol protiv Hull Cityja
Nicklas Bendtner (Arsenal) slavi pobjednički gol protiv Hull Cityja (Getty Images)

Bolton

Arsenal i Chelsea zabilježili su pobjede u 30. kolu Engleske lige pa je stanje na vrhu ostalo nepromijenjeno.

Arsenal je teško došao do tri boda na gostovanju kod Hull Citya i to pogotkom Danca Bendtnera u trećoj minuti sudačke nadoknade za konačnih 2:1. Eduardo da Silva je ušao u igru za "Topnike" u 75. minuti. Chelsea je kod kuće svladao West Ham s 4:1, a pogotke su postigli Alex (16), Drogba (56, 90) i Malouda (77), dok je strijelac za "Čekičare" bio Parker (30).

Bolton je s 4:0 "pregazio" na svom stadionu Wigan, a Ivan Klasnić je za domaćine ušao u 76. igri. Tottenham je na svom stadionu pobijedio Blackburn s 3:1, a ta utakmica će ući u povijest jer su po prvi puta u povijesti Premiershipa na terenu bila čak četiri Hrvata.

Kod Spursa su cijelu utakmicu odradili asistent kod prvoga zgoditka Vedran Ćorluka i Niko Kranjčar, Luka Modrić je izašao u 89. minuti, a kod Blackburna je cijelu utakmicu odigrao Nikola Kalinić kome je sudac u 90. minuti poništio regularan zgoditak. Tottenham su ka pobjedi odveli Defoe (45), Pavljučenko (55, 86), dok je strijelac za Blackburn bio Samba (80). (hina/metro-portal)

Tottenham 3 Defoe (45+1), Pavljučenko (55, 85)