objavljeno 09.04.2011. 21:40:23
EUROPSKE LIGE

Srna zbog ozljede propušta Barcelonu, dva gola Lakića

Lakić na četvrtom mjestu strijelaca Bundeslige, Srna je ozlijedio butni mišić i neće igrati protiv Barcelone

Srna
Srna (Getty Images)

U 29. kolu Njemačke lige hrvatski reprezentativac Srđan Lakić postigao je dva, a Puljanin Stiven Rivić jedan zgoditak u pobjedi Kaiserslauterna kod Stuttgarta (2:4), prenosi Hina.

Lakić je zabio prvi i treći zgoditak za Kaiserslautern u 17. i 79. minuti, Rivić je pogodio za 4:2 u 87, a strijelac je za goste bio Hoffer (68). Pogotke su za Stuttgart dali Kuzmanović (26-pen) i Pogrebnjak (39). Lakić je s dva nova zgoditka na četvrtom mjestu strijelaca Bundeslige s 13 pogodaka.

Kaiserslautern sada zauzima 12. mjesto s 34 boda, a Stuttgart je 15. s 30 bodova.

Srna zbog ozljede butnog mišića propušta Barcelonu

Kapetan hrvatske nogometne reprezentacije Darijo Srna zbog ozljede butnog mišića koju je zadobio u susretu 24. kola ukrajinskog prvenstva u 0-1 domaćem porazu od Obolona iz Kijeva morat će propustiti uzvratni susret četvrtfinala Lige prvaka protiv Barcelone u utorak.

Srna je u igru ušao na početku drugog poluvremena, ali je zbog ozljede zamijenjen već u 58. minuti.

Prva utakmica između Barcelone i Šahtara završila je 5-1 pobjedom španjolskog prvaka.