TEŠKA POBJEDA

Maradona umalo izgubio od Jamajčana

Argentinska nogometna reprezentacija prikazala je još jednu očajnu predstavu otkako je vodi nekadašnji najbolji igrač svijeta

(Getty Images)
Argentinska nogometna reprezentacija sastavljena od igrača iz domaće lige u Mar de Plati je pobijedila Jamajku u prijateljskoj utakmici 2-1...

Jamajčani su golom Ryana Johnsona u 46. minuti poveli i vodili sve do 83. minute, kada je napokon izjednačio 36-godišnji centarfor Boca Juniorsa Martin Palermo. Isti je igrač u sudačkoj nadoknadi vremena asistirao za Ignacija Canutta, napadača Argentinos Juiorsa koji je u igru ušao u 89. minuti, a ovaj je zabio pobjednički gol.

Bila je to još jedna od očajnih predstava argentinske reprezentacije pod vodstvom nekad najboljeg nogometaša svijeta. Jamajčani su propustili doći do najveće pobjede u svojoj povijesti.

Utakmica se igrala pred 20.000 navijača. "Gaučima" nisu nastupili svi najbolji igrači u Argentini jer su na rasporedu utakmice prvog kola Cope Libertadores.