objavljeno 16.10.2011. 18:40:17
USPJEŠAN PRVI NASTUP

Iličević u debitantskom nastupu donio pobjedu HSV-u

Ivo Iličević, hrvatski reprezentativac, postigao je pobjednički zgoditak kojim je klub iz Hamburga slavio na gostovanju kod Freiburga s 2:1

Hrvatski reprezentativac Ivo Iličević proslavio se u svojoj prvoj utakmici za HSV postigavši pobjednički zgoditak kojim je klub iz Hamburga slavio na gostovanju kod Freiburga s 2:1 u 9. kolu Bundeslige.

Iličević je u HSV prešao iz Kaiserslauterna, a u 73. minuti je postigao zgoditak za trijumf HSV-a u derbiju začelja. HSV je poveo pogotkom Sona (12), a za Freiburg je izjednačio Cisse (47), koji je u 81. minuti promašio i kazneni udarac za novo izjednačenje. Mladen Petrić je za HSV igrao do 74. minute, a u prvom dijelu je iz slobodnog udarca s 35 metara pogodio gredu.

Unatoč pobjedi, HSV je ostao zadnji sa sedam bodova, koliko ima i Freiburg.