Argentina jedva dobila Nigeriju, BiH razbila Iran

Nigerija je bila vrlo uporna i nije dala Argentini lagan prolaz, a BiH je napokon zaigrala rasterećeno i jedina u skupini razbila Iran

Messi se tek zagrijava
Messi se tek zagrijava (Screenshot YouTube)

Argentina je pobijedila Nigeriju 3:2 uz dva gola Messija koji očito polako hvata zalet, kao uostalom i cijela momčad Argentine. Messi je pogodio za vodstvo već u trećoj minuti, no Nigerija je poravnala nakon samo jedne minute iz kontre.

Messi je u zadnjoj minuti prvog poluvremena iz slobodnjaka zabio za novo vodstvo, no već nakon tri minute drugog poluvremena Nigerija je poravnala drugim golom Muse. Za pobjedu Gauchosa zabio je Rojo u 50. minuti.

Argentina je tako osvojila skupinu s tri pobjede, a igra iz utakmice u utakmicu sve bolje, tako da Messijeva najava da idu po prvenstvo više ne izgleda tako iluzorno.

BiH je u zadnjoj utakmici na prvenstvu zaigrala opušteno, onako kako zna i pokazala da je zaslužila ostati više od Hrvatske. Pobjeda protiv Irana došla je kao melem na ranu, a golove su postigli Džeko, Pjanić i Vršajević.